eScan Internet Security Suite dla małych i średnich firm

eScan Internet Security dla małych i srednich firm (SMB) to kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo informacji w firmie. Dzięki ochronie antywirusowej, ochronie firewall oraz zabezpieczeniu przed nieuprawnionym dostępem do informacji firmowych to kompleksowe rozwiązanie, który pozwala na zarządzanie ryzykiem i skuteczną ochronę infrastruktury krytycznej w przedsiębiorstwie. Ponadto moduł eScan Management Console (EMC) zawiera bezpieczny interfejs WWW, który ułatwia dynamiczne zarządzanie bezpieczeństwem serwerów jak i stacji roboczych w sieci firmowej. Jest to doskonałe połączenie najnowocześniejszych technologii, które zapewniają ochronę urządzeń opartych na systemie Windows.

Bezpieczeństwo IT jest wspólnym problemem wszystkich firm. Analiza obecnej sytuacji w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, ewoluujących zagrożeń dla bezpieczeństwa sieci oraz niezliczonych wyzwań, przed którymi stoją małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), jest bardzo podobna do dużych przedsiębiorstw. Małe i średnie firmy polegają na technologiach i sieciach tak samo jak każde duże przedsiębiorstwo. Chociaż większe firmy są dobrze wyposażone w znaczne zasoby, aby chronić się przed zagrożeniami bezpieczeństwa sieci, małe i średnie firmy na ogół nie mogą sobie pozwolić na dedykowane zasoby do obsługi bezpieczeństwa swojej sieci.
eScan Internet Security Suite dla małych i średnich firm (SMB) z Cloud Security to specjalnie zaprojektowane kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Zapewnia dogłębną ochronę przed ewoluującymi zagrożeniami przy bardzo niskim koszcie inwestycji. Scentralizowana internetowa konsola administracyjna eScan Internet Security dla systemu Windows® pomaga administratorowi sieci w ustanawianiu zasad na komputerach klienckich, aby zapobiegać infekcjom malware i zwiększać produktywność poprzez kontrolę dostępu do stron internetowych i kontrolę aplikacji, pomagając w ten sposób wdrażać wysoki poziom bezpieczeństwa IT w celu zapewnienia ciągłości biznesowej podobnie jak dużych przedsiębiorstwach.

Nagrody: