eScan Anty-virus dla stacji roboczych z systemem Linux

eScan Anti-Virus for Linux Desktops to niezawodne oprogramowanie antywirusowe, które chroni komputerów z systemem Linux przed wirusami i innymi zagrożeniami, a tym samym oferujące kompletne i bezpieczne rozwiązanie ochrony antywirusowej.

Nagrody:

Zalety oprogramowania eScan Anti-Virus dla stacji roboczych z systemem Linux

 

Łatwe w obsłudze oprogramowanie
eScan jest wyposażony w stylowy, przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny dostosowany do potrzeb zarówno początkujących i zaawansowanych użytkowników. To wcielenie najlepszych praktyk w zakresie obsługi oprogramowania narzędziowego zaprojektowanego z myślą,  aby umożliwić łatwą i przyjemną obsługę.

Zapewnia pełną ochronę przed zagrożeniami
eScan działa jako aplikacja na żądanie, którą można obsługiwać zarówno w trybie tekstowym z poziomu wiersza poleceń jak i interfejsu graficznego. Za pomocą aplikacji użytkownik  może  przeskanować wybrane katalogi, lokalnym dysk twardy,  katalog domowy /home jak również obszar pamięci, zapewniając pełną ochronę przed zagrożeniami.

Skanowanie w celu wykrycia nowych zagrożeń
Dzięki nowej technologii i wysoce wyrafinowanym algorytmom heurystycznym, eScan zapewnia skuteczną ochronę przed stale tworzonym złośliwym oprogramowaniem typu malware. Ponadto wykrywa i ostrzega użytkowników o aplikacjach, które zachowują się w podejrzany sposób, zapewniając tym samym ochronę przed zagrożeniami typu zero-day.


Zapewnia kompleksowy dziennik aktywności skanowania
eScan generuje kompleksowy dziennik skanowania z działania zawierający data i czas skanowania, wraz ze ścieżką i nazwą skanowanych  obiektów w celu dalszej analizy.


Natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami
eScan zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania, jak również bazy nowych wirusów, zapewniając natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami.

Pomaga zaplanować automatyczne skanowanie
Opcja pozwala zaplanować automatyczne skanowanie w ustawionym czasie. Obejmuje ona także wywołanie skanowania z wiersza poleceń, który ułatwia automatyzację i harmonogram skanowania. Po wykryciu zagrożeń, zaprogramowane działania są przestrzegane.


Wymagania systemowe
Wspierane Systemy operacyjne:

 RHEL 4 & above ( 32 & 64 bit )
CentOS 5.10 & above ( 32 & 64 bit )
SLES 10 SP3 & above ( 32 & 64 bit )
Debian 4.0 & above ( 32 & 64 bit )
OpenSuSe 10.1 & above ( 32 & 64 bit )
Fedora 5.0 & above ( 32 & 64 bit )
Ubuntu 6.06 & above ( 32 & 64 bit )

Rekomendowana minimalna konfiguracja:
1GHz procesor
1GB pamięci RAM
1GB miejsca wolnego na dysku