eScan Tablet Security for Android

eScan Tablet Security for Android zapewnia ochronę dla Twojego telefonu z systemem Android przed atakami wirusów, utratą danych, naruszeniami prywatności, kradzieży danych, spamem. Zaawansowane funkcje ochrony przed kradzieżą za pośrednictwem sms lub dedykowanego portalu, pozwolą ci zlokalizować urządzenie, uruchomić alarm kradzieżowy, zablokować urządzeniu, jak i wyczyścić dane które nie powinny dostać się w niepowołane ręce.

Nagrody:

Obejrzyj film o produkcie

 

Zalety oprogramowania eScan Tablet Security for Android

Efektywne skanowanie w czasie rzeczywistym
eScan Mobile Security for Android skanuje urządzenie w czasie rzeczywistym i zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Automatycznie skanuje wszystkie nowo pobrane i zainstalowane aplikacje, utrzymując w ten sposób urządzenie bezpieczne przed zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem.

Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą za pośrednictwem SMS lub portalu anti-theft pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży, wywołać alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy szans na jego zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który próbuje odblokować urządzenie, kopia zdjęcia wraz z lokalizacją zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

Kontrola rodzicielska
eScan mobile security umożliwia ograniczenie listy połączeń wychodzących tylko do dozwolonych numerów oraz blokowania możliwości instalowania nowych aplikacji.

Bezpieczne korzystanie z sieci Internet
Funkcja Safety Web eScan dla domyślnej przeglądarki identyfikuje złośliwe strony internetowe, które odwiedza użytkownik i zapewnia całkowite bezpieczeństwo przed zagrożeniami. 
Dodatkowo w celu zwiększenia bezpieczeństwa funkcja blokuje dostęp do pozostałych przeglądarek zainstalowanych na urządzeniu.


Kontrola instalowanych aplikacji
Funkcja umożliwia blokadę instalowania nowych aplikacji do momentu zapoznania się z ich zasadą działania i potwierdzenia chęci instalacji przez wprowadzenie kodu administratora.


Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji
eScan cały czas monitoruje poziom bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji oraz ich uaktualnień, informuje użytkownika w przejrzysty sposób do jakich funkcji systemowych chce uzyskać dostęp aplikacja.

 


Wymagania systemowe
Wspierane Systemy operacyjne:

Android od wersji 2.3

Rekomendowana minimalna konfiguracja:
15-20 MB wolnej przestrzeni w pamięci urządzenia
Uwaga – zrootowane urządzenia nie są wspierane