eScan Total Security Suite

eScan Total Security Suite to specjalistyczne oprogramowanie , które zapewnia ochronę Twojego komputera w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie chroni przed cybernetycznymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, spyware, adware, keyloggery, rootkity, botnety, hakerami, spamem i phishingiem. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, takimi jak: MicroWorld Winsock Layer Technology, Domain and IP Reputation Checker Technology, Non Intrusive Learning Pattern Technology, eScan Security Network, Advanced Virus Control oprogramowanie eScan chroni Twoje informacje osobiste i zapewnia bezpieczne środowisko komputerowe dla Twojego rodziny lub firmy. eScan Total zapenia pełną ochronę podczas przeglądania Internetu, zakupów online, korzystania z bakowości internetowej, chroni Twoją prywatność podczas korzystania z mediów społecznościowych. Dodatkowo oprogramowanie w tej wersji jest w stanie zadbać o bezpieczne wykonywanie kopii zapasowych oraz zapewnić wydajne funkcjonowanie systemu Windows.

Nagrody:

Zalety oprogramowania eScan Total Security Suite

Inteligentna ochrona proaktywna Advanced Virus Control 
Dzięki nowej technologii Advanced Virus Control i wysoce wyrafinowanych algorytmów heurystycznych, eScan zapewnia skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym przed stale tworzonym złośliwym oprogramowaniem typu malware. Ponadto wykrywa i ostrzega użytkowników o aplikacjach, które zachowują się w podejrzany sposób, zapewniając tym samym ochronę przed zagrożeniami typu zero-day.

 

Ochrona w czasie rzeczywistym Real- time Protection 
eScan monitoruje i zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i innymi zagrożeniami ataków cybernetycznych. Utrzymuje bezpieczny komputer przed infekcjami i zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania typu malware. Zapewnia ochronę plików / folderów przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami sieciowymi w czasie rzeczywistym. eScan skanuje również pliki, które są pobierane z Internetu.

Szybsze Skanowanie na żądanie Faster On-Demand Scanning 
eScan jest wzbogacony systemami On-Demand Scanner oraz smart Whitelisting Technology, które obejmują inteligentną technologię prowadzącą do szybszego skanowania plików, folderów, pamięci, rejestrów, usług, na wszystkie urządzenia pamięci masowej. Co ważne, pomimo tego ​​wydajność komputera nie ulega zmianie nawet podczas przeprowadzenia gruntownego skanowania systemu. Można go uruchomić w połączeniu z eScan Security Network Cloud Services, co zapewnia maksymalną ochronę przed nieznanymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

 

Skuteczne tworzenie auto kopii zapasowych i przywracania
eScan jest wyposażony w funkcję automatycznego tworzenie kopii zapasowych i przywracanie, która pozwala na robienie kopii zapasowej wszystkich często używanych plików systemowych i zapisuje je w formie zaszyfrowanej. W przypadku, gdy eScan znajdzie zakażenie w jakimkolwiek z plików systemowych, które nie mogą być oczyszczone, to automatycznie przywraca je z zapasowych czystych plików.

Skuteczna technologia Endpoint Security
eScan skutecznie zapobiega kradzieży danych i infekcji wirusowych poprzez złącza USB czy Firewire przez przenośne urządzenia pamięci masowej, takich jak dyski flash, pendrive, karty SD, urządzenia do przetwarzania obrazu, kamery internetowe oraz dyski przenośne, zabezpieczając komputer przed zmieniającymi się zagrożeniami sieciowymi. Technologia ta zawiera również zaawansowaną funkcję sterowania aplikacjami, która pozwala zablokować lub zezwolić na działanie jej na komputerze, chroniąc w ten sposób przed krytycznymi zagrożeniami. Zastosowanie białej i czarnej listy programów pozwala na wykonywanie działań tylko przez wybrane aplikacje, jednocześnie ograniczając wykonywanie reszty. Przez zdefiniowane funkcje użytkownik może usuwać pożądane aplikacje z białych i czarnych list.

Zaawansowany dwukierunkowy Firewall
Filtruje, a także monitoruje wszystkie przychodzący i wychodzący ruch w sieci i chroni go przed wszelkimi rodzajami ataków sieciowych. Technologia ta obejmuje również zestaw predefiniowanych kontroli dostępu, które można dostosować do filtrowania ruchu sieciowego. Blokuje również wszelkie próby skanowania portów przez hakerów.

 

eScan tryb ratunkowy
Pozwala użytkownikowi na uruchomienie systemu w bezpiecznym środowisku podczas startu bez użycia nośników optycznych. Funkcja ta nie tylko pomaga skanować i czyścić system, ale również pozwala naprawić wprowadzone w rejestrach zmiany przez wirusy i rootkity.

 

Zaawansowany Anti-Spam
Dzięki zaawansowanemu systemowi Anti-Spam, eScan uniemożliwia bezpieczne odbieranie maili spamowych. Program sprawdza zawartość wychodzących i przychodzące maili, jak również poddaje maile kwarantannie. Ponadto eScan skanuje wszystkie wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu wirusów, robaków, trojanów, spyware, adware i innych ukrytych złośliwych programów dzięki potężnej heurystyce napędzanej podwójnym silnikiem antywirusowym. Możesz być spokojny- zagrożenia online są zażegnane przed ich wejściem do sieci za pośrednictwem poczty e-mail.

Zaawansowana kontrola rodzicielska
eScan wykorzystuje bardzo zaawansowane algorytmy oparte na występowaniu poszczególnych słów lub fraz w zawartości stron w sieci oraz do blokowania stron internetowych zawierających treści pornograficzne lub materiały obraźliwe. Funkcja ta jest bardzo korzystna dla rodziców, ponieważ uniemożliwiają dzieciom dostęp do serwisów internetowych zawierających szkodliwe treści lub ograniczają ich zawartość.

Ochrona prywatności w sieci
Funkcja ochrony prywatności w sieci zabezpiecza twoje dane identyfikacyjne w sieci.

 

 

Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży. Można wywołac alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy jej szans na zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który posiada urządzenie za pośrednictwem online anti-theft portal.

 


Bezpieczne korzystanie z sieci Internet

Program pozwala wybrać kategorie stron internetowych, których treść będzie zablokowana w przeglądarce.

 

Monitorowanie bezpiczeństwa instalowanego oprogramowania
eScan podczas instalacji monitoruje aplikację czy nie zawiera złośliwego oprogramowania lub nie nie zmienia ustawień systemowych tworząc przez to nowe zagrożenia dla chronionego systemu.

 

Łatwe zarządzanie rejestrami w systemie Windows 
Funkcja ta umożliwia pozbycie się zdublowanych wpisów w rejestrach systemów Windows co znacznie poprawia wydajność systemu. Dzięki tej funkcji nawet niedoświadczony użytkownik może dokonać bezpiecznego czyszczenia rejestrów.

 

Ochrona wydajności systemu
eScan dba o właściwe wykonywanie defragmentacji dysków dzięki czemu skraca się czas związany z zapisem i odczytem danych.

 

 

Ochrona plików i katalogów
Pliki i katalogi są chronione przed modyfikacją przez złośliwe oprogramowanie takie jak wirusy lub inne ataki typu malware.

 

 

Ochrona przed zainfekowaniem poprzez port USB
Aktywna ochrona i monitorowanie urządzeń USB zapobiega zainfekowaniu systemu.

 

 

Porównaj produkty eScan dla domu i małej firmy


Wymagania systemowe
Wspierane Systemy operacyjne:

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Service Pack 2 lub wyższy / 2000 [ All 32-bit & 64-bit ].

Rekomendowana minimalna konfiguracja:
1GHz processor
1GB pmięci RAM
1GB miejsca wolnego na dysku