eScan Mobile Security for Android

eScan Mobile Security for Android zapewnia ochronę dla Twojego telefonu z systemem Android przed atakami wirusów, utratą danych, naruszeniami prywatności, kradzieży danych, spamem (sms’owym jak i telefonicznym). Zaawansowane funkcje ochrony przed kradzieżą za pośrednictwem sms lub dedykowanego portalu, pozwolą ci zlokalizować urządzenie, uruchomić alarm kradzieżowy, zablokować urządzeniu, jak i wyczyścić dane które nie powinny dostać się w niepowołane ręce.

Nagrody:

Obejrzyj film o produkcie

 

Zalety oprogramowania eScan Mobile Security for Android

Efektywne skanowanie w czasie rzeczywistym
eScan Mobile Security for Android skanuje urządzenie w czasie rzeczywistym i zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Automatycznie skanuje wszystkie nowo pobrane i zainstalowane aplikacje, utrzymując w ten sposób urządzenie bezpieczne przed zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem.

Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą za pośrednictwem SMS lub portalu anti-theft pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży, wywołać alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy szans na jego zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który próbuje odblokować urządzenie, kopia zdjęcia wraz z lokalizacją zostanie wysłana na Twój adres e-mail.
Blokada nie chcianych połączeń i wiadomości SMS
Filtrowanie połączeń oraz wiadomości SMS poprzez tworzenie listy dozwolonych nadawców (Whitelist) lub listy zablokowanych nadawców (Blacklist). Wiadomości SMS można tez filtrować na podstawie treści – słów kluczy. Filtrowanie połączeń może być wykonane dla połączeń wychodzących poprzez dodanie listy dozwolonych odbiorców (Whitelist).

Kopia zapasowa wszystkich kontaktów i wiadomości SMS
eScan mobile umożliwia wykonanie kopii wszystkich kontaktów i wiadomości SMS na kartę SD lub do przestrzeni w chmurze np. na Google Drive Account.

Kontrola rodzicielska
eScan mobile security umożliwia ograniczenie listy połączeń wychodzących tylko do dozwolonych numerów oraz blokowania możliwości instalowania nowych aplikacji.
Bezpieczeństwo osobiste
Zapewnij sobie dodatkowe osobiste bezpieczeństwo! Zaprogramuj wysłanie wiadomości alarmowej wraz z lokalizacją urządzenia na zdefiniowany w naszym programie alternatywny numer telefonu komórkowego. Wiadomość można wysłać poprzez szybkie potrzaśnięcie telefonem lub kilkukrotne naciśnięcie przycisku on/off.

Bezpieczne korzystanie z sieci Internet
Funkcja Safety Web eScan dla domyślnej przeglądarki identyfikuje złośliwe strony internetowe, które odwiedza użytkownik i zapewnia całkowite bezpieczeństwo przed zagrożeniami. 
Dodatkowo w celu zwiększenia bezpieczeństwa funkcja blokuje dostęp do pozostałych przeglądarek zainstalowanych na urządzeniu.


Kontrola instalowanych aplikacji
Funkcja umożliwia blokadę instalowania nowych aplikacji do momentu zapoznania się z ich zasadą działania i potwierdzenia chęci instalacji przez wprowadzenie kodu administratora.


Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji
eScan cały czas monitoruje poziom bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji oraz ich uaktualnień, informuje użytkownika w przejrzysty sposób do jakich funkcji systemowych chce uzyskać dostęp aplikacja.


Pomoc 24×7 (online)
Wsparcie techniczne online  (w języku angielskim) dostępne 24h na dobę.

 


Wymagania systemowe
Wspierane Systemy operacyjne:

Android od wersji 2.3

Rekomendowana minimalna konfiguracja:
15-20 MB wolnej przestrzeni w pamięci urządzenia
Uwaga – zrootowane urządzenia nie są wspierane