eScan Enterprise 360 z MDM i wsparciem dla sieci hybrydowych

eScan Enterprise 360 jest wszechstronnym rozwiązaniem zapewniającym ochronę informacji firmowych oraz ochronę antywirusową. Pozwala na zarządzanie ryzykiem i skuteczną ochronę infrastruktury krytycznej.  Zawiera on również moduł zarządzania urządzeniami przenośnymi, który jest specjalnie zaprojektowany z myślą, aby ułatwić administratorom zdalne monitorowanie bezpieczeństwa i zarządzać urządzeniami z systemem Android które mają dostęp do sieci firmowej. Ponadto nowa konsola –  eScan Management Console (EMC) Modul ułatwia dynamiczne zarządzanie bezpieczeństwem serwerów,  stacji roboczych jak i urządzeń mobilnych działających w sieci firmowej.
W celu sprostania tym wymaganiom rozwiązanie eScan Enterprise zawiera również MailScan, jedno z najlepszych na świecie rozwiązań zabezpieczających serwery pocztowe w czasie rzeczywistym przed spamem i wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, takim jak wirusy, trojany i wiele innych.

Kup Testuj

eScan Enterprise Edition ze wsparciem sieci hybrydowych

W dzisiejszych czasach naturalna jest wszechobecność rozwiązań IT w przedsiębiorstwach, a zapewnienie bezpieczeństwa IT stało się ich istotną i integralną częścią. Ciągle ewoluujące rodzaje ataków, oraz naruszenia bezpieczeństwa, niewątpliwie mogą doprowadzić do znacznych strat przedsiębiorstw, a  w większości przypadków skutki takich naruszeń bezpieczeństwa mogą być nieodwracalne.
W celu sprostania tym wymaganiom rozwiązanie eScan Enterprise zawiera również MailScan, jedno z najlepszych na świecie rozwiązań zabezpieczających serwery pocztowe w czasie rzeczywistym przed spamem i wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem takim jak wirusy, trojany i wiele innych.

Kup Testuj

eScan Enterprise Edition for Microsoft SBS Standard

eScan Enterprise Edition Microsoft SBS Standard jest kompleksowym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo chronionym zasobom oraz ochronę antywirusową. Dzięki zaawansowanym algorytmom heurystycznym zapewnia ochronę praktycznie od momentu pojawienia się nowego rodzaju zagrożeń (tzw „zero day”) typu wirusy, spyware, adware, keyloggery, rootkity, botnety, hacking, spam, phishing oraz obraźliwymi treściami. eScan zapewnia kompletną ochronę systemów i sieci komputerowych z dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak MicroWorld Winsock Layer (MWL), nieinwazyjnym algorytmom samouczącymi (NILP).

Kup Testuj

eScan Corporate 360 z MDM i wsparciem dla sieci hybrydowych

eScan Corporate 360 podobnie jak rozwiązania serii Enterprice jest wszechstronnym rozwiązaniem zapewniającym ochronę informacji firmowych oraz ochronę antywirusową. Pozwala na zarządzanie ryzykiem i skuteczną ochronę infrastruktury krytycznej. Zawiera on również moduł zarządzania urządzeniami przenośnymi, który jest specjalnie zaprojektowany z myślą, aby ułatwić administratorom zdalne monitorowanie bezpieczeństwa i zarządzać urządzeniami z systemem Android które mają dostęp do sieci firmowej. Ponadto nowa konsola – eScan Management Console (EMC) Modul ułatwia dynamiczne zarządzanie bezpieczeństwem serwerów, stacji roboczych jak i urządzeń mobilnych działających w sieci firmowej.
Seria rozwiązań Corporate nie posiada modułu ochrony serwerów poczty elektronicznej.

Kup Testuj

eScan Corporate Edition for Citrix Servers

eScan Corporate Edition for Citrix Servers jest kompleksowym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo chronionym serwerom Citrix oraz ochronę antywirusową. Dzięki zaawansowanym algorytmom heurystycznym zapewnia ochronę praktycznie od momentu pojawienia się nowego rodzaju zagrożeń (tzw „zero day”) typu wirusy, spyware, adware, keyloggery, rootkity, botnety, hacking, spam, phishing oraz obraźliwymi treściami. eScan zapewnia kompletną ochronę systemów i sieci komputerowych z dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak MicroWorld Winsock Layer (MWL), nieinwazyjnym algorytmom samouczącymi (NILP).

Kup Testuj

eScan Corporate Edition ze wsparciem sieci hybrydowych

W dzisiejszych czasach naturalna jest wszechobecność rozwiązań IT w przedsiębiorstwach, a zapewnienie bezpieczeństwa IT stało się ich istotną i integralną częścią. Ciągle ewoluujące rodzaje ataków oraz naruszenia bezpieczeństwa, niewątpliwie mogą doprowadzić do znacznych strat przedsiębiorstw, a w większości przypadków skutki takich naruszeń bezpieczeństwa mogą być nieodwracalne.
Seria rozwiązań Corporate nie posiada modułu ochrony serwerów poczty elektronicznej.

Kup Testuj

eScan dla serwerów plików Linux

Jest to niezawodne oprogramowanie do skanowania wirusów dla stacji roboczych i serwerów z systemem Linux. Oferuje kompletne i bezpieczne rozwiązanie zabezpieczenia antywirusowego, który wykrywa i usuwa ponad 1,200,000 wirusów, trojanów i innych rozwijających się zagrożeń sieciowych.

Kup Testuj

eScan Endpoint Security z MDM i wsparciem dla sieci hybrydowych

Nowy eScan Endpoint Security for Windows skutecznie blokuje dostęp do nieautoryzowanych urządzeń USB na zarządzanych stacjach roboczych z systemem operacyjnym Windows lub MAC i ogranicza możliwość używania nieautoryzowanych aplikacji. Zapewnia również pełną kontrolę nad urządzeniami i aplikacjami działającymi na OS Windows, MAC oraz Android.

Kup Testuj