Nasza globalna marka eScan

Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach
Klienci eScan

Klienci eScan

Zaufały nam firmy z branży telekomunikacyjnej, IT & ITeS, organizacje rządowe i obronne, instytucje finansowe i edukacyjne na całym świecie. Wiele banków i instytucji finansowych na całym świecie wykorzystuje nasze oprogramowanie do ochrony krytycznych i wrażliwych danych. Nasze produkty są również używane w szkołach, uniwersytetach, sieciach szpitali i u opiekunów medycznych na całym świecie.

Nagrody

Nagrody

Produkty eSCan firmy MicroWorld przeszły rygorystyczne testy i zdobyły certyfikaty renomowanych niezależnych ekspertów. Uzyskały także certyfikaty i nagrody pochodzące od najbardziej prestiżowych organizacji testujących, wśród nich m.in. Virus Bulletin, AV-Test, AV-Comparatives i laboratoriów PCSL.

 

Prestiżowe certyfikaty ISO przyznawane przez Euro Veritas

Prestiżowe certyfikaty ISO przyznawane przez Euro Veritas

eScan został nagrodzony zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 przez Euro Veritas Certification, światowego lidera certyfikacji. Ta certyfikacja stanowi znaczący krok milowy w zaangażowaniu eScan w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług oraz ciągłych starań zmierzających do poprawy postępu technicznego i rozwoju produktu.

 

Sojusze strategiczne i partnerstwa

Sojusze strategiczne i partnerstwa

MicroWorld, właściciel eScan, nawiązał współpracę z wieloma dostawcami usług internetowych (ISP), którzy zapewniają ochronę eScan za pośrednictwem SaaS. Jako niezależny dostawca oprogramowania (ISV) współpracujemy z największymi firmami, takimi jak Microsoft, Intel, IBM, Citrix, Suse i Red Hat, by zapewnić kompleksową ochronę wszystkim systemom z tymi platformami i rozwiązaniami.

MicroWorld to światowy lider w opracowywaniu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa informacji, które zapewniają ochronę przed obecnymi i zmieniającymi się zagrożeniami cybernetycznymi. Nasze portfolio produktów obejmuje eScan i MailScan, które obejmują rozwiązania antywirusowe, anty-spyware, Content Security, Anti-Spam i Network Intrusion Prevention. W połączeniu z oddziałem w USA oraz biurami na całym świecie, jest reprezentowany przez Partnerów na całym świecie.

MicroWorld rozpoczął działalność w 1993 roku. Od tego czasu jesteśmy pionierami w rozwoju rozwiązań bezpieczeństwa informacji i aktywnie działamy w branży w zwalczaniu złożonych i zmieniających się zagrożeń IT .

Produkty MicroWorld obejmują całe spektrum bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to kompleksowe rozwiązanie do ochrony wszystkich zasobów bezpieczeństwa informacji. Przez lata MicroWorld redefiniował krajobraz bezpieczeństwa informacji, opracowując innowacyjne technologie i rozwiązania. Naszym stałym celem jest dostarczanie Futuristic Security Intelligence- nowoczesnego, inteligentnego bezpieczeństwa komputerom; czy to w rozwiązaniach Enterprise, SMB, czy nawet Home.

www.escanav.com